لپ تاپ و کامپیوترقطعات و تجهیزات جانبی

پاور سرور hp

پاور سرور hp

قیمت پاور سرور g8

پاورهای HPE ProLiant Gen9 در طیف گسترده ایی از تجهیزات شرکت HPE نظیر سرورهای HPE ProLiant، سرورهای جامع و راه حل های ذخیره سازی

 پشتیبانی می شود و هزینه های نگهداری قطعات را کاهش می دهد.

کاهش 94 درصدی هزینه های مربوط به انرژی و مصرف برق :

پاورهای اسلات مشترک (CS) شرکت HPE طراحی مشترک الکتریکی و فیزیکی است که اجازه نصب بدون ابزار و hot-swap را درون راه حل های ذخیره سازی و سرورهای HPE را می دهد. منابع تغذیه CS HPE ویژگی های تغذیه انرژی با قدرت و کارایی بالا را در گزینه های مختلف ورودی و خروجی در دسترس قرار داده است و به کاربران اجازه می دهد تا منبع تغذیه مناسبی را برای محیط ها و پیکربندی های مختلف سرور/ استوریج  انتخاب کنند.

این انعطاف پذیری به کاهش اتلاف انرژی، کاهش هزینه های کلی انرژی و جلوگیری از ظرفیت قدرت ” به دام افتاده” در دیتا سنتر کمک می کند. آنها گزینه ایی ایده آل برای دیتا سنترهای متوسط و بزرگی هستند که میشود.

خواهند هزینه های عملیاتی را کاهش دهند و هوشمندانه مدیریت قدرت، خرابی و منابع را مدیریت کنند.

پاورسرور g9

ویژگی های کلیدی و مزایا :

ویژگی های کلیدی و مزایای استفاده از پاورهای اسلت مشترک عبارتند از:

  • پاور 1500 وات با فرم فاکتور CS، پشتیبانی از خروجی بالا -48 ولت و بهره وری 94 درصدی برای سرورهای Moonshot و ProLiant DL500
  • بهره وری انرژی 94 تا 96 درصدی برای پاورهای متداول AC با هدف کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف انرژی
  • گزینه های توان ورودی جدید 380 و 277 واتی. این قابلیت به شما اجازه می دهد بهترین سیستم توزیع برای دیتا سنترخود را انتخاب کنید.
  • پشتیبانی از سرویس های HPE Power Discovery جهت بهینه سازی انرژی مصرفی دیتا سنتر.
  • مشخصات بهبود یافته برای ضریب قدرت و ITHD در سطوح پایین تر بارگذاری، فراهم آوردن قابلیت اطمینان بهتر، کاهش هزینه های انرژی و به حداقل رساندن
  • منبع تغذیه سرور
  • پاور سرور hp

خطرات ناشی از خرابی های برنامه ریزی نشده.

  • پاورهای متنوع با خروجی های مختلف 460، 750، 1200 و 1500 واتی به شما اجازه می دهد تا بهترین گزینه را براساس نیازمندیهای خود انتخاب کنید.
  • استفاده از گزینه های مدیریتی پاورهای افزونه ایی نظیر مداهی تعادل بار و بهره وری بالا، به شما اجازه می دهد تا در پیکربندی های پاورهای افزونه ایی چندگانه

بهره وری و کارایی توان و برق مورد نیاز سرور را بهینه کنید.

 کلاس 80 PLUS Platinumپاور سرور

 

برنامه 80 PLUS در سال 2004 با ایجاد یک همکاری مشترک بین Ecova و موسسه تحقیقاتی برق (EPRI) ایجاد شده است و مشوق مصرف کنندگان (تجاری و مسکونی) و تولیدکنندگان برای خرید و فروش راه حل های قدرتمند تغذیه برق با کیفیت بالا برای کاهش هزینه های برق و کاهش بار بیش از حد موجود در شبکه های توزیع برق می باشد.

گواهینامه فوق این امکان را برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کند که از پاورهای بهینه موجود در دسترس استفاده کنند. علاوه بر این،  ENERGY STAR® v1.0  حداقل به گواهینامه 80 PLUS Silver   ( 89 درصد بهره وری انرژی در 50 درصد بار) نیاز پاورهایHPE Platinum Plus  با ارائه نرخ بهره وری 94 درصدی( در 50 درصد بار) ؛به شدت از نیازمندی های  ENERGY STAR برتر است.

در حال حاضر، شرکت Hewlett Packard Enterprise دارای منبع تغذیه ایی برای  گواهینامه سطح تیتانیوم است که درصد بهره وری آن بیش

دارد.

از 96 درصد است.

قیمت پاورسرور g10

پاور سرور برای کاهش هزینه های برق و بازیابی مجدد توان و ظرفیت آن

معمولا بیش از 50 درصد هزینه های یک دیتا سنتر مربوط به هزینه های برق آن است. بدین ترتیب استفاده از پاورهایی که دارای ضریب اطمینان بالایی هستند و درصد بهره وری بالایی را نیز تامین می کنند می تواند منجر به صرفه جویی هزاران یا شاید میلیون ها دلار در سال شود. پاورهای جدید اسلت مشترک HPE، از طریق به حداقل

رساندن اتلاف برق و انرژی می توانند به ازای هر سرور 60 وات مصرف برق را کاهش دهند.

از سوی دیگر هنگامی که  این تکنولوژی با سایر فناوری های دیگری همچون  HPE SmartMemory  با ولتاژ مصرفی کم و کارایی بالا ترکیب می شود، می تواند نیاز به مصرف برق در هر دیتا سنتر را از 3 تا 10 درصد کاهش دهد.

( این مقدار در مقایسه با میزان توان لازم برای سرورهای HPE ProLiant G6 تخمین زده شده است).

با در نظر گرفتن آنکه پاورهای اسلت مشترک HPE دارای خروجی های متنوعی هستند می توانند گزینه بسیار مناسبی برای پیکربندی های مربوط به سرورهای مختلف باشند. بدین ترتیب می توان با انتخاب پاورهای مناسب برای هر سرور، از تامین انرژی های زائد که توسط سرور مصرف نمی شوند جلوگیری کرد و حجم توان مناسبی را برای انرژی مصرفی سرور تامین کرد.

پاور سرور hp برای سرورهای نسی g7-g8-g9-g10 استفاده میشود

فعال سازی سرویس های Discovery   HPE Power

سرویس های HPE Power Discovery   که HPE Platinum Plus و Platinum Plus Power Supplies را با HPE iPDU و  HPE Insight Control Power Management  ادغام می کند.

امکان جمع آوری و نمایش درجه حرارت های بحرانی، حجم کار، توان مصرفی و اطلاعات مکان را برای رک سرورهای جدید سری هوشمند HPE جدید فراهم می کند.

این داده ها به شما امکان می دهد به طور خودکار منابع و مکان های سرور را ردیابی کنید و به راحتی کارهای لازم و با قرار دادن حجم های کاری هوشمندانه ،

عملکرد بهینه سیستم را به دست آورید.

Power Discovery Services از طریق پورت های ارتباطی درون تعبیه شده خطوط قدرت همراه با کانکتورهای برق ابی رنگ برای پاورهای پلاتینیوم و پلاس پلاتینیوم فعال شده است.

این پورت ها ارتباط بین سرور و HPE iPDU را تسهیل می کنند، و  شبکه انرژی آگاه بین سیستم های فناوری اطلاعات را ایجاد می کنند و مدیریت را ساده تر می کنند.

این سرویس ها، 100 درصد از به وجود آمدن خطاهایم وجود در پیکربندی های دستی جلوگیری می کنند و 25 درصد احتمال قطه دیتا سنتر را کاهش می دهند.

علاوه بر این مدت زمان استقرار سرور و دیتا سنتر را از ساعت به دقیقه کاهش داده و به کاربران کمک می کنند تا در هر مدار ده بیشتر انرژی ذخیره کنند.

گزینه های پاور سرور  DC و AC فرم فاکتور CS

علاوه بر پاورهای سنتی AC ، پاورهای اسلت مشترک  HPE دارای نمونه های DC نظیر 48 Vdc, 380 Vdc, و 277 Vac نیز می باشد. این گزینه ها کمک می کنند تا دیتا سنترها را بهبود بخشیده و هزینه های مربوط به انرژی و برق مصرفی را با ارائه گزینه های جدید ولتاژ ورودی با راندمان بالا، کاهش دهید. آنها گزینه های ایده آل ایده آل برای مشتریان ارتباطات راه دور و دیتا سنترهای بزرگ هستند که نیاز به منبع تغذیه 48 ولت دارند. همچنین می توانند گزینه ایی ایده ال  برای افرادی باشند که به دنبال افزایش بهره وری بالا توزیع برق 380 Vdc  یا 277 Vdc هستند. این گزینه های منبع تغذیه دربرگیرنده مزایا و ویژیگی های زیادی هستند که همرها با  پاورهای اسلات

مشترک  HPE Platinum  عرضه شده اند.

انواع پاور یرور hp
انتخاب پاور سرور مناسب برای سیستم HPEپاور سرور اچ پی

مشخصات فنی پاور سرور hp

پاورهای اسلت مشترک HPE در قالب دو برند پلاس و گلد پلاتینیوم به همراه مجموعه بسیار وسیعی از امکانات و گزینه های ورودی- خروجی برای سرورهای نسل هشت

HPE ProLiant در دسترس هستند.

پاورهای Titanium Power Supply، درصد بهره وری 96 درصدی با قابلیت پشتیبانی از سرویس های HPE Power Discovery   :

697581-B21 HPE 750W Common Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit

پاورهای Platinum Plus5 با بهره وری 94 درصدی  :

656362-B21 HPE 460W Common Slot Platinum Plus Power Supply Kit

656363-B21 HPE 750W Common Slot Platinum Plus Power Supply Kit

656364-B21 HPE 1200W Common Slot Platinum Plus Power Supply Kit

684532-B21 HPE 1500W Common Slot Platinum Plus Power Supply Kit

پاور سرور hp سرور های طلایی اسلت مشترک با بهره وری 62 درصدی :

503296-B21 HPE 460W Common Slot Gold Power Supply Kit

512327-B21 HPE 750W Common Slot Gold Power Supply Kit

و پاورهای ورودی برق DC -48 Vdc با بهره وری 92 درصدی :

New 746708-B21 HPE 1500W Common Slot 48VDC Hot Plug Power Supply Kit

437573-B21 HPE 1200W Common Slot –48VDC Hot Plug Power Supply Kit

636673-B21 HPE 750W Common Slot –48VDC Hot Plug Power Supply Kit

قیمت سرور hp
راهنمای سرور hp
پاور سرور hp

برای خرید سرورhp محصولات و دیدن سایت ما از اینجا اقدام کنید.

برای عضویت در کانال تلگرام  دوبرکا  از اینجا اقدام کنید.

برای دنبال کردن پیج اینستاگرام سرور دوبرکا از اینجا اقدام کنید.

برای دنبال کردن پیج اینستاگرام دوربین مداربسته دوبرکا از اینجا اقدام کنید.

و

و

و

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا